اطلاعیه شماره ۱۴ کمیته اجرایی مجمع عمومی عادی سالیانه پنجشنبه هفتم اردیبهشت

ضمن سپاس و قدردانی از اعضا محترم کانون بابت حضور پرشور در انتخابات مجمع ، نتیجه آرا مجمع عمومی عادی سالیانه به شرح ذیل اعلام می گردد.

اطلاعیه شماره ۱۳ کمیته اجرایی مجمع عمومی عادی سالیانه هفتم اردیبهشت ۱۴۰۲

ضمن تشكر از اعضا محترم كانون بابت حضور پرشور در انتخابات هيئت مدیره و بازرس ، به اطلاع ميرساند زمان رای گیری تا ساعت ۱۹ تمدید و در همان ساعت بصورت زنده از طریق لینک ذیل نتایج انتخابات مجمع اعلام خواهد شد.

اطلاعیه شماره ۱۲ کمیته اجرایی مجمع عمومی عادی سالیانه هفتم اردیبهشت ۱۴۰۲

ضمن تشكر از اعضا محترم كانون بابت حضور پرشور و شعور در انتخابات هيئت رئيسه، به اطلاع ميرساند در بخش انتخاب هیات رییسه مجمع ، ۲۴۳ نفر از اعضا کانون در رای گیری شرکت نمودند که نشان از به حد نصاب رسیدن اعضا و رسميت برگزاری مجمع مي باشد.نتیجه آرا به شرح ذیل میباشد.

اطلاعیه شماره ده کمیته اجرایی مجمع عمومی عادی سالیانه هفتم اردیبهشت ماه ۱۴۰۲

ضمن تشکر مجدد از کاندیداهای محترم که با نیت خیر و دگرخواهانه خود قدم پیش گذاشته اند که مج مع پیش رو با شکوه کامل و وحدت و همگرایی بیش از گذاشته برگزار گردد ، به پیوست یاداشت و دلیل انصراف برخی از کاندیداهای محترم به اطلاع اعضای معظم کانون می رسد .

اطلاعیه شماره نه کمیته اجرایی مجمع عمومی عادی سالیانه هفتم اردیبهشت ماه ۱۴۰۲

از ساعت ۲۲ پنجم اردیبهشت ماه ، با هدف سهولت اطلاع رسانی ،گروه های کانون در تلگرام و واتس آپ تبدیل به کانال می گردد.

اطلاعیه شماره هشت کمیته اجرایی مجمع عمومی عادی سالیانه پنجشنبه ۷ اردیبهشت سال ۱۴۰۲

اعضا محترم پیوسته که تمایل دارند به عنوان هیات رییسه مجمع کاندیدا شوند لطفا فرم ذیل را تکمیل و به همراه یک عکس پرسنلی نهایتا تا ساعت ۹ صبح پنجشنبه برای دبیرخانه کانون بصورت (واتس آ‌پ یا بله یا ایتا و یا تلگرام ) ارسال نمایند.

رزومه کاندیداهای انتخابات مجمع عمومی عادی سالیانه هفتم اردیبهشت ۱۴۰۲

کاندیدا های محترم بخش بازرس به ترتیب حروف الفبا جناب آقایان: _مسعود بانصیری -رضا داستانی -حسین سبطی -فرزاد هوشیار پارسیان

کاندیداهای محترم هیات مدیره کانون در بخش تهیه کنندگان آثار نمایشی به ترتیب حروف الفبا جناب آقایان : _احمد زالی -محمد رضا شفیعی -مهدی فرجی

اطلاعیه شماره هفت کمیته اجرایی مجمع عمومی عادی سالیانه – پنجشنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

به اطلاع اعضای گرانقدر کانون می رساند که پس از بررسی رزومه و‌ پرونده بیست و پنج تن از داوطلبین ثبت نام شده در موعد اعلام شده در دبیرخانه کانون و تطبیق پرونده ها با شرایط اساسنامه از طرف کمیته اجرایی، نوزده تن مجوز کاندیداتوری دربخش هیات مدیره و بازرس کانون را به شرح ذیل دریافت نموده اند

اطلاعیه شماره شش کمیته اجرایی مجمع عمومی عادی سالیانه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

ضمن قدردانی از مشارکت اعضا محترم کانون ، ثبت نام کاندیداتوری عضویت در هیات مدیره و بازرس کانون در ساعت ۱۷ امروز به پایان رسید.
تطبیق شرایط داوطلبان با اساسنامه توسط کمیته اجرایی در روز پنجشنبه ۳۱ فروردین ماه بررسی و نتیجه در همان روز به شکل محرمانه به درخواست کننده مورد نظر اعلام خواهد شد.

اطلاعیه شماره پنج کمیته اجرایی مجمع عمومی عادی سالیانه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

ضمن تشکر ویژه از مشارکت قابل توجه پیشکسوتان و جوانان هنرمند معظم کانون در روند کاندیداتوری مجمع هفتم اردیبهشت ماه که باعث دلگرمی و حمایت عملی از فعالیت صنفی کانون به عنوان خانه همه اعضای محترم و معزز خواهد بود ،
به اطلاع اعضای محترم کانون می رساند که زمان اتمام ثبت نام کاندیداهای محترم ساعت هفده امروز چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت خواهد بود .